پنج شنبه 1396/12/3 - 3 : 4
مشخصات امام جمعه
سید علی اصغر حسینی
سید علی اصغر حسینی
یاسوج
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/11/20
مسئولان وظیفه سنگینی برای حفظ ارزش ها برعهده دارند

امام جمعه موقت یاسوج این انقلاب را بر پایه ارزش ‌های دینی دانست و افزود: باید همه عامل به این ارزش‌ ها باشیم و مسئولان در این راه وظایف سنگین ‌تری دارند.

 

حجت ‌الاسلام سید علی‌صالح موسوی اعظم ظهر امروز (20 بهمن) در خطبه‌ های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج با تبریک ایام ‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی به وضعیت کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد قبل از انقلاب اشاره کرد و گفت: وضعیت کشور از هر لحاظ پیش از انقلاب مطلوب نبود و استان ما که از همه جا از نظر محرومیت ‌ها وضعیت بدتری داشت.

امام جمعه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: الان کشور از همه لحاظ پیشرفت و جهش داشته که به برکت حمایت ‌های نظام و مسئولان بوده است.

وی قدردانی از برکات و نعمت ‌های انقلاب را وظیفه همه دانست و افزود:  دشمنی‌ های امریکا، غربی ‌ها و صهیونیست ‌ها با ما به دلیل همه این پیشرفت‌ ها بوده و اگر پیشرفتی نداشتیم، آن‌ها دشمنی نمی ‌کردند.

موسوی‌ اعظم با بیان وظایفی که مسئولان در خدمت به مردم بر عهده دارند، خاطرنشان کرد: مسئولان هم باید به مانند مردم زندگی ساده داشته باشند و از اشرافی ‌گیری بپرهیزند.

امام جمعه موقت یاسوج این انقلاب را بر پایه ارزش ‌های دینی دانست و افزود: باید همه عامل به این ارزش‌ ها باشیم و مسئولان در این راه وظایف سنگین ‌تری دارند.

وی با بیان اینکه مردم امسال هم در راهپیمایی 22 بهمن اوج حضور و بصیرت انقلابی را نشان خواهند داد افزود: پیش ‌بینی می ‌شود که راهپیمایی 22  بهمن امسال دشمن ‌شکن ‌تر از هر سال باشد، چرا که مردم موقعیت‌ ها را به خوبی درک کرده ‌اند.

 

 

اخبار
توسعه اقتصادی مناطق محروم از رویکردهای مهم دولت است

امام جمعه یاسوج در جلسه دیدار با وزیر کشور، استاندار جدید و نماینده مردم گچساران و باشت بااشاره به پیشینه استان گفت: مردم کهگیلویه و بویراحمد ولایت مدار، تمام شیعه و فعال در عرصه های مختلف نظام از جمله جنگ تحمیلی و انتخابات ارادت خود را به امام و رهبری و نظام جمهوری اسلامی ایران ابراز داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی با بیان اینکه در 4 دهه گذشته خدمات قابل توجهی به ویژه در حوزه  راه سازی در این استان به ثبت رسیده است گفت:  این در حالی است که مردم این استان از کمترین خدمات قبل از پیروزی انقلاب اسلامی محروم بودند.

امام جمعه یاسوج با اشاره به ظرفیت های زیاد استان در زمینه های آب، نفت،  گاز ، گردشگری و نیروی انسانی توانمند و با قدردانی از تلاش دولتمردان در سالهای اخیر برای توسعه و بالندگی مناطق محروم از جمله کهگیلویه وبویراحمد به ضرورت توسعه بیش از پیش استان تاکید کرد و گفت: دولت باید با تمرکز در ایجاد طرح های اقتصادی زمینه رشد اقتصادی در این استان را فراهم کند.
وزیر کشور هم به اهتمام دولت برای توسعه اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: توجه به مناطق دورافتاده و محروم از رویکردهای مهم دولت است.

رحمانی فضلی به وفاق و همدلی مردم و نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد و افزود : به برکت این اتحاد و هم افزایی شاهد رشد چشمگیر در سالهای اخیر در کهگیلویه و بویراحمد بودیم .

رحمانی فضلی ابراز امیدواری کرد با رویکرد اقتصادی دولت در کنار سایر حوزه ها شاهد توسعه بیشتر این خطه از کشور باشیم.

در حاشیه این دیدار غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان های گچساران وباشت درمجلس شورای اسلامی به آغاز فعالیت های عمرانی و اقتصادی در استان اشاره کرد و گفت: مسئولان و در راس آن استاندار جدید باید برای تحقق این اهداف تلاش کنند.

وی افزود: دکتر احمدی استاندار جدید توان اقتصادی خوبی دارد که می توان از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف اقتصادی استفاده کرد .

ارتباط با امام جمعه