پنج شنبه 1396/10/28 - 10 : 11
مشخصات امام جمعه
سید علی اصغر حسینی
سید علی اصغر حسینی
یاسوج
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/6/10
مسئولان برای سرافرازی و عزت ایران به توصیه های مقام معظم رهبری عمل کنند

امام جمعه موقت یاسوج، به توصیه های مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای هیئت دولت اشاره کرد و گفت: مسئولان برای سرافرازی و عزت ایران در عرصه های مختلف تلاش کنند.

 

نماز عید قربان همزمان با سراسر کشور با حضور مومنان خداجوی شهرستان بویراحمد در مصلی نماز جمعه یاسوج برگزار شد.

حجت الاسلام سیدامان الله حسینی صدر، امام جمعه موقت یاسوج در خطبه نخست نماز عید قربان شهر یاسوج، گفت: عید قربان، مظهر بندگی و عبودیت و تسلیم شدن در مقابل خداوند است.

حسینی صدر، این عید را مظهر اخلاص و بندگی دانست و اظهار کرد: قربانی کردن در این روز باعث آمرزش گناهان انسان می شود.

وی به اهمیت قربانی کردن اشاره و با بیان اینکه این کار پیام هایی دارد، اذعان کرد: به یاد فقرا و گرسنگان بودن از جمله این پیام هاست.

نماینده ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، پیام دیگر قربانی کردن را اتحاد و انسجام مسلمانان دانست و ابراز داشت: اوج این اتحاد و همبستگی در مناسک حج متجلی می شود.

حسینی صدر، از اتحاد و انسجام مسلمانان بر دشمنان سخن به میان آورد و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری همیشه بر اتحاد آحاد افراد جامعه و مسلمانان در سراسر دنیا تاکید ویژه ای دارند.

وی بار دیگر عید قربان را عید بزرگ مسلمانان و روز نزدیک شدن به خداوند دانست و ادامه داد: این روز، روز تسلیم شدن در برابر امر پروردگار است.

امام جمعه موقت یاسوج در ادامه، به 12 توصیه مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای هیئت دولت ( هفته دولت امسال) اشاره کرد و گفت: همه مسئولان باید تلاش کنند توصیه های مقام معظم رهبری را برای خدمت بهتر به مردم و سرافرازی و عزت ایران اسلامی در عرصه های مختلف به منصه ظهور برسانند.

اخبار
ارتباط با امام جمعه