دوشنبه 1396/9/27 - 10 : 16
مشخصات امام جمعه
سید علی اصغر حسینی
سید علی اصغر حسینی
یاسوج
خطبه ها
بيانات در خطبه هاي نماز جمعه مورخ 1396/5/6
اقتصاد مقاومتی تحریم‌ها را خنثی می‌کند

 

اقتصاد مقاومتی تحریم‌ها را خنثی می‌کند

امام جمعه یاسوج اقتصاد مقاومتی را پادزهر تحریم‌ها دانست و گفت: عمل کردن به اقتصاد مقاومتی می‌تواند تحریم‌ها را خنثی کند.

آیت الله سیدعلی‌اصغر حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یاسوج اظهار داشت: مسئول حکومت اسلامی باید از وضعیت همه دستیارانش آگاه باشد که نمونه‌اش را باید در داستان حضرت سلیمان دید.

امام جمعه یاسوج افزود: حضرت سلیمان این قدرت را نشان داده که برای اجرای قانون باید از تمامی خواسته‌ها گذشت.

آیت اله حسینی به اهمیت مدیریت در حکومت اسلامی اشاره کرد و گفت: مسئول و مدیر در حکومت اسلامی باید بداند که در دولت چه می‌گذرد و به گونه‌ای عمل کند تا مردم از او حساب ببرند.

وی با اشاره به اینکه مسئول اسلامی باید به وظیفه اش عمل کند برای پیشرفت خودش تخلف نکند، تصریح کرد: مسئولان و استاندار باید مواظب باشند زیردستانشان تخلف نکنند و مواظب باشید مردم از شما ناراضی نشوند.

آیت اله حسینی گفت: اگر ما موظف به انجام وظیفه باشیم یک اشاره کافی است.

امام جمعه یاسوج به پنجم مرداد ماه سالروز اقامه نخستین نماز جمعه در کشور اشاره کرد، افزود: نماز جمعه میعاد گاه دلدادگان انقلاب است و 900 نماز جمعه در نقاط مختلف کشور اقامه می‌شود و مطالب روز و گوناگونی در این نماز عبادی سیاسی برای ما بیان می‌شود.

آیت اله حسینی با اشاره به اینکه تربیون نماز جمعه سنگر مستحکم انقلاب است که برخی نخاله‌ها به همراهی دشمنان سعی دارند این سنگر را بشکنند، گفت: امیدواریم که ائمه جمعه جوان با درایت و پختگی مطالب را برای مردم در این تریبون بیان کنند.

وی به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران اشاره کرد و افزود: در زمان پهلوی ملعون ایران جزیره امن این شیطان بزرگ بود و آنها بر ما برتری داشتند و انقلاب آنها را نابود کرد، پس آنها به دنبال از بین بردن این انقلاب هستند.

آیت اله حسینی بیان کرد: امروز این شیطان بزرگ یک معامله‌گر است که به همراه نوکرانش به دنبال از بین بردن امنیت در منطقه است.

وی اقتصاد مقاومتی را پادزهر تحریم‌ها دانست و گفت: عمل کردن به این عمل می‌تواند تحریم هارا خنثی کند.

امام جمعه یاسوج به دیدار فرماندهان ارشد سپاه با رئیس جمهور اشاره کرد و تصریح کرد: این دیدار نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد و نشان داد که مسولان به پای این نظام ایستاده‌اند.

آیت اله حسینی با اشاره به اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند کند، افزود: با وحدت مردم و مسئولان هیچ کشوری توان ایستادن جلوی ایران اسلامی را ندارد.

 

اخبار
ارتباط با امام جمعه